Szczęki zgrzewające: możliwość zgrzewania torebek do 500 mm szerokości i do 800 mm długości. Dłuższe torebki możliwe dla automatycznego podwójnego skoku. Jeśli długość torebki będzie ustawiona w menu na wyświetlaczu operatorskim na długość większą niż 400 mm to PLC automatycznie zrobi wymaganą torebkę z duch kolejnych rastrów – posuwów. Z tym urządzeniem torebka o długości 800 mm może być zrobiona.
Standardowy wzór dla zgrzewu końcowego jest ½” poziomo ząbkowany.
Resistance Sealing System: możliwość zgrzewania PP, Paper-Poly, PP/PE, Alu/PE, Alu/PP, OPP, CPP a także i inne folie zgrzewana na gorąco. Polietylen może być również zgrzewany pod warunkiem jeśli maszyna będzie wyposażona w opcjonalny system zgrzewania dla polietylenu.

Polyethylene Sealing System
System ten zapewnia możliwość zgrzewania niewzmacnionej pojedyńczegej warstwy folii o wysokiej lub niskiej zawartości polietylenu. Również ma zastosowanie dla aplikacji przy napełnianiu cieczą.

Korpus maszyny
Konstrukcja wykonana ze stalowych rur, pasująca do montażu szerokiego zakresu systemów napełniających. Korpus może być wykonany opconalnie ze stali nierdzewnej na zamówienie.

PLC
Rodzina Mitsubishi PLC FX oraz standardowe elektryczne komponenty.

Monochromatyczny Touchscreen
interfejs operatora który umożliwia łatwą obsługę maszyny.

Reliable and stable temperaturę control of jaws:
Osiągnięte poprzez stałą kontrolę tempertury

Interlocks System
Przełączniki zamontowane na przednich drzwiach ochronnych maszyny, zawsze kiedy przednie drzwi są otwarte to układ zabezpieczający jest przerwany i maszyna wyłącza się, a powietrze zostaje wypuszczone z maszyny, lecz zasilanie jest szafie kontrolnej.

Air System; „air dump & lockout”
System zamontowany na wejściu powietrza, kiedy jest wyłączony to powietrze, które jest w maszynie zostaje wypuszczone i nie ma możliwości wpuszczenia powietrza do systemu.

Jaw Inhibit System
System zabezpieczający szczęki przed całkowitym zamknięciem lub nóż przed spaleniem w przypadku gdy coś nieumyślnie znajdzie się pomiędzy szczękami.

Jaw Mounted Deflators
Ustawialna miękka podkładka z pianki zamontowana pod szczękami zgrzewającymi w celu wyciśnięcia powietrza ze strefy z produktem, dla wygładzenia paczki i redukcji zmarszczeń podczas kończenia zgrzewania i integralności zgrzewu.

Self-centering Film Drivedown System
System ten eliminuje potrzebę ustawiania ciśnienia pomiędzy pasami ciągnącymi a tubą formującą.
Web Carriage System: system kontroli napięcia i stanu pozycji folii w stosunku do wejścia tuby formującej.

Automatic Edge Guide System
System ten zapewnia właściwe transportowanie folii przez maszynę poprzez automatyczne ustawiania prowadnic bocznych przy transporcie folii

Forming Tube Anti-flex Device
Urządzenie zapobiegające cofaniu się tuby formującej kiedy pozioma szyna zgrzewająca jest aktywowany do tylnego zgrzewu; także pomaga zabezpieczyć wyrównanie ciśnienia z poziomej szyny zgrzewającej w celu uzyskania spójności zgrzewów.

Powered Film Unwind
System umożliwiający dokładnie odwijanie folii sterowane przez silnik.

Forming Tube Assembly ( F.T.A. )
Powierzchnie kontaktu z produktem jest ze stali nierdzewnej, wyrównanie fałdowania tylnego zgrzewu zapewnia wysoką jakość.

Air cooling onto sealings of bag for strength
Powietrze jest wdmuchiwane pionowych i/lub pionowych elementów zgrzewczych w celu utwardzenia i wzmocnienia zgrzewów specjalnie jeśli folia np. polietylenowa jednowarstwowa jest w użyciu .

Heating Element and Thermostat
Utrzymuje urządzenie sterujące w wymaganej temperaturze żeby uniknąć skraplania w zimnym otoczeniu

Product Stager
Zwalnia(odcina) ciśnienie na dolny zgrzew torebek o dużej wadze w celu uzyskania spójnego i dobrego zgrzewu, także zwiększa prędkość i zapobiega zanieczyszczeniom dolnego końcowego zgrzewu w torebkach o małej wadze.

Load Shelf
Podtrzymuje produkt w celu uniknięcia zrywania podczas procesu końcowego górnego zgrzewania i jest rekomendowana dla produktu o wadze powyżej 1 kg dla folii polietylenowej oraz powyżej 2 kg dla foli
wzmocnionej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ( subject to change w/o prior notice)
Wymiary: HxW x L: 1700+/-50x1400x1500 mm(w/o rdzeń folii)
Waga: około. 700 kg
Zasilanie: 220 Volt + N + PE, 5500 VA, AC/50 Hz
Max. wydajność: 110 Cykli/min.
Powietrze: suche i czyste, 6 bar , 200L/min. (w/o chłodzenie powietrzem )
Max. średnica roli: 400 mm
Min.średnica rdzenia roli: 76 mm
Max. szerokość torebki: 500 mm
Max. długość torebki: 400 mm, pojedyncza, do 800 mm podwójna
Max. szerokość roli: 690 mm
Rodzaje foli : Laminates OPP/CPP and OPP/PE, OPP/FOIL/PE OPP/METALIZED/PE, PAPER/FOIL/PE,
NYLON/PE, PET/PE ,bez wspomagania dla LLDPE i HDPE pojedyncza warstwa folii (wymaga systemu zgrzewania dla polietylenu).

Dane techniczne
Ilość listew zgrzewczych: do 500
Ilość cykli na minutę: do 120
Wielkość opakowania:: W=50 – 500 mm, L=100 – 800 mm
Pobór mocy: 5,5 kW
Pakowaczka pionowego pakowania Doypak
Tagged on: